Klientská zóna
registrace

SPORTIKA


Jsme distribuční a výrobní společnost, která se zabývá importem a prodejem sportovního oblečení a sportovních potřeb pro obchody a sportovní kluby. Obchodní aktivity rozvíjíme na Českém a Slovenskem trhu od roku 2018. Naším posláním je být spolehlivým partnerem v oblasti dodávání sportovního vybavení a pomáhat zvyšovat kvalitu a úroveň sportovního oblečení a sportovních potřeb.

Jako výhradní distributor distribuujeme produkty renomovaných Evropských výrobců sportovních produktů. Naším úkolem je poskytovat komplexní péči, technickou podporu a servis našim velkoobchodním partnerům a sportovním klubem.Myslíme si, že osobní setkání je nejdůležitější protože tam víme odstranit všechny problémy.

Naší snahou je poskytnout kvalitní péči a dostupnost služeb pro všechny obchodní partnery. Jedním z osvědčených způsobů poskytování péče je prodej prostřednictvím obchodních zástupců, kteří se věnují individuálním požadavkům našich zákazníků a poskytují obchodně - technické poradenství v průběhu obchodních schůzek. Dalším oblíbeným způsobem poskytování péče je prodej přes naše velkoobchodní partnery. Výhodou je okamžitá informovanost o dostupnosti produktů v jejich obchodech a eshopech, komunikace s technicky zdatným personálem, profesionální přístup a možnost nákupu našich produktů přímo ve Vašem regionu. Další možností pro zákazníky je kontakt přes zákaznické centrum, které zajišťuje rychlé jednání, objednávání zboží a produktové poradenství.

Zkušenosti na trhu se sportovním zbožím máme od roku 2011. Uvědomujeme si, že dodávkou zboží obchod nekončí a opakovaný obchod je ten, který nás posouvá vpřed. Naším mottem je: "neustále se zlepšovat". Dlouhodobým cílem Sportiky je být stabilním a důvěryhodným dodavatelem v oblasti sportovního oblečení a sportovních potřeb, který svým zákazníkům poskytuje stabilitu, flexibilitu a atmosféru rodinné firmy.