Klientská zóna
registrace

NEPROMOKAVÉ TRÉNINKOVÉ ŠUSŤÁKOVÉ BUNDY

4.4.2018

Dnes se s Vámi podělím o jeden příběh, který se mi stal před více než 4 Roko a který souvisí s tímto tématem. V únoru 2011 jsem se is dalšími mými dvěma blízkými spolupracovníky zúčastnil v Italské Ovada celoevropského setkání distributorů jedné sportovní značky. Přednášku a zároveň prezentaci na téma sportovního oblečení vedl majitel této sportovní značky Carlo Crosio.

DOBRÉ - štulpny

4.4.2018

Dnes ráno mi volal jeden můj známý. Chtěl ode mě, abych mu poradil při výběru štulpen. Rozpovídal se, jak do jejich klubu koupil už několik štulpen, ale nakonec nikdy nebyl spokojen.

Dresy, které - pijí pot

4.4.2018

Můj vůbec první článek na téma sportovního oblečení začnu otázkou, se kterou se nejčastěji setkávám při rozhovorech s mými zákazníky. Jejich první otázka je většinou: "Pijí tyto dresy pot?", Nebo "Máte takové dresy, které pijí pot?".

JAK SI VYBRAT MÍČ

4.4.2018

V posledních dnech jsem dostal spoustu otázek ohledně výběru fotbalových míčů. Proto jsem se rozhodl připravit osm dílný seriál článků na téma výběru kvalitní fotbalového míče. Budu se snažit srozumitelně vysvětlit všechny parametry, které musí kvalitní fotbalový míč mít.